وبسایت روستای گیلاس لاریجان

تمرین تیم فوتبال شاهد گیلاس

10

تیم فوتبال شاهد گیلاس فراز و نشیب بسیاری را طی کرده است. از تمرین خودجوش صبح جمعه در زمین خاکی منطقه ۲۰ متری شاهد گرفته تا تمرین های منظم زیر نظر آقای عباس ازلی در زمین سپاه آمل و تیمی که در جام رمضان آمل حضور داشت و بعد ها هم تمرینات هفتگی در زمین های داخل سالن آمل.

حتی یادم هست در یک دوره ای ساعت ۴ صبح می رفتیم سالن حجاب آمل و در خواب و بیداری تمرین می کردیم. مهدی مظلوم در واکنش به این کار ما به شوخی می گفت: “ساعت ۴ صب شمه تن سلول باختنه! چتی بتوننی توپ دنبال دو هاکنین؟”

یک بار هم بزرگان گیلاس با هدف تشکیل تیم فوتبالی منسجم و حضوری جدی در لیگ آمل، در جلسه ای که در منزل آقای سید موسی ابراهیمی به گفتگو نشستند. از حرف هایی که در آن جلسه زده شد فقط یک جمله در خاطرم مانده: “آقایون ما نیومدیم اینجا که برای هم تعارف تیکه پاره کنیم؛ حضور در لیگ آمل شوخی بردار نیست.” این حرف را پویای خدا بیامرز زده بود که با وجود گیلاسی نبودن، به واسطه ی دوستی اش با سید جعفر ازلی همواره در تمرین های تیم حاضر بود.

حالا هم تیم شاهد، بدون هیچ گونه بودجه خارجی و تنها با قبول هزینه از طرف همین جوان ها به کار خود ادامه می دهد و جلسات تمرینش متوقف نمی شود.

البته در این بین نمی توان زحمات جناب آقای سید جعفر ازلی را نادیده گرفت که بعد از رفتن همکار سابقش یعنی سید شکرالله مظلوم به تهران، تقریبا یک تنه امور مربوط به هماهنگی تمرینات هفتگی تیم شاهد را بر عهده دارد و این کار هیچگاه برای او خسته کننده و تکراری نشده است.

10

گزارش تصویری درگاه گیلاس از تمرین تیم شاهد گیلاس:
عکس ها: سید حیدر ابوالحسنی

11 21 31 41 51 61 7 8 9

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ دیدگاه‌ برای “تمرین تیم فوتبال شاهد گیلاس”