وبسایت روستای گیلاس لاریجان

پایان کار بازسازی حسینیه تهران

4

با تلاش و پیگیری های مجدانه ی هیئت امنای هیئت باب الحوائج ابوالفضل العباس، عملیات بازسازی و توسعه ی حسینیه باب الحوائج لاریجانی های مقیم مرکز به اتمام رسید.

آقای سید حسن ابراهیمی ضمن اعلام این خبر از مراسم بازگشایی حسینیه در آستانه ی عید سعید غدیر خبر داد و گفت: از همه ی گیلاسی های مقیم تهران و آمل جهت حضور در مراسم بازگشایی حسینیه ی بازسازی شده در شب هفتم مهرماه دعوت بعمل آمده است.

آقای ابراهیمی همچنین از تلاش و پیگیری همه ی افرادی که در این مدت به هیئت یاری رساندند تشکر کرد و از آقایان سید محمد علی محمدی، سید تقی موحدی راد و سید محمد ابوالحسنی به جهت حضور و کمکرسانی در این مدت تقدیر و تاکید کرد باید به شکل شایسته ای از همه ی این افراد و مخصوصا آقای محمد رضا یزدانی که نقش به سزایی در آغاز و انجام این پروزه داشتند، تقدیر و تشکر بعمل آید.

وی همچنین به رهنمودها و مساعدت های همیشگی جناب آقای حاج سید رضا ابراهیمی اشاره کرد و تاکید کرد استارت این اقدام با مساعدت های ایشان ممکن شد.

رئیس هیئت امنای هیئت گیلاسی های مقیم تهران البته تاکید کرد که اینبار شدیدا نیازمند یاری و همراهی همه جانبه ی اهالی محترم هستیم تا بتوانیم نسبت به بازپرداخت اقساط وام های اخذ شده اقدام نماییم.

گفتنی است حسینیه گیلاسی های مقیم تهران، حدود پنج سال پیش توسط اعضای این هیئت به قیمت ۴۰ میلیون تومان خریداری شده و از آن زمان تاکنون به عنوان محل برگزاری جلسات هفتگی درس قرآن، عزاداری دهه ی اول محرم، سایر مراسمات مذهبی و نیز مامنی برای جوانان فاقد مسکن در تهران مورد استفاده قرار گرفته است. بازسازی این حسینیه با هزینه ای بالغ بر حدود ۳۳ میلیون تومان به اتمام رسیده است.

عکس: آفای محمد رضا یزدانی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه‌ برای “پایان کار بازسازی حسینیه تهران”