وبسایت روستای گیلاس لاریجان

مراسم شب هفتم شهادت حضرت أباعبدالله در حسینیه گیلاسی های مقیم آمل

IMG 20161022 084000

هیأت جوانان حضرت علی اکبر(ع) گیلاسیهای مقیم آمل در شب هفتم شهادت حضرت أباعبدالله الحسین(ع) در حسینیه سید الشهداء یادگار مرحوم سید حسین حامدی با برپایی مراسم عزاداری و نوحه خوانی شهادت سرور و سالار شهیدان، شروع فعالیت قرآنی در این مجموعه فرهنگی را برای نیمه دوم سال ۱۳۹۵ آغاز نمودند .

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای سید اصغر ابراهیمی آغاز شد و با قرائت زیارت عاشورا توسط کربلایی غلامعلی ابراهیم آذین گرفت.

پس از آن با نوحه خوانی آقای سید طالب ازلی و مداحی نوجوان گیلاسی سید امیرحسین ابوالحسنی، مجلس و محفل انس معنوی گرفته و عزاداران حسینی نیز به سینه زنی پرداختند .

در ادامه جناب آقای کربلایی جواد یزدانی استاد اخلاق و قرآن هیأت جوانان حضرت علی اکبر(ع)، سخنرانی نمودند که در بخشی از این سخنرانی اعلام نمودند قرار است برنامه های قرآنی و فرهنگی متعددی در این مجموعه فرهنگی برگزار شود که جزئیات این برنامه ها در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد . به گفته ایشان هیأت درس قرآن نیز طبق روال گذشته  در روز سه شنبه به طور هفتگی در مکان حسینیه سید الشهداء یادگار مرحوم سید حسین حامدی گیلاسیهای مقیم آمل برگزار خواهد شد .

گزارش تصویری این مراسم ارسالی از آقای سید حیدر ابوالحسنی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *