وبسایت روستای گیلاس لاریجان

دکتر سید رضا ابراهیمی از پایان نامه دکتری خود دفاع کرد

دکتر سید رضا ابراهیمی

دکتر سید رضا ابراهیمی، قائم مقام سابق بانک توسعه تعاون و عضو سابق هیات مدیره بانک تجارت، از پایان نامه دکتری خود در رشته مدیریت کسب و کار (DBA) با گرایش مدیریت استراتژیک دفاع کرد.وی در حال حاضر مشاور مدیرعامل بانک اقتصاد نوین و مشاور مدیرعامل بانک تجارت است.

 

دکتر سید رضا ابراهیمی که پایان نامه دکتری خود را با موضوع “طراحی الگوی هم راستائی استراتژی های منابع انسانی با استراتژی کلان بانک توسعه تعاون” ارائه کرده است، در خصوص چرایی پرداختن به این موضوع به بنکر گفت: هر سازمانی در حوزه های مختلف استراتژی خاص خود را دارد. در سازمان های مالی و بانک هم استراتژی هایی در حوزه های مالی، اعتباری، فناوری  و … تدوین می شود که مهمترین آنها، استراتژی منابع انسانی است. زیرا سایر استراتژی ها متاثر از این مورد است. بنابراین اگر شاهد هم راستایی این استراتژی با سایر استراتژی ها نباشیم، نواقصی جدی پدید خواهد آمد.

 

وی افزود: رهبران بانک توسعه تعاون، منابع انسانی را مهمترین و با ارزش ترین منابع سازمان می دانند و این اهمیت را در چشم انداز (خشنودی مشتریان و ذینفعان) و ارزش های سازمانی (رعایت اخلاق و انصاف و دانایی محوری) مورد تاکید قرار داده اند.

 

ابراهیمی با اشاره به روش های مورد استفاده در تدوین پایان نامه خود گفت: جامه آماری این تحقیق، کارکنان بانک توسعه تعاون بوده است؛ به طوریکه از مدیران و روئسای ادارات، ۷۹ نفر به عنوان خبرگان تعیین شده اند و جهت جمع آوری اطلاعات نیز از پرسش نامه استفاده شده است. بنابراین می توان ماهیت این تحقیق را میدانی دانست. همچنین در ادامه با استفاده از روش های تجزیه و تحلیل SWOT و نیز روش داخلی، بر اساس فرایند تحقیق عوامل داخلی و خارجی شناسایی و فهرست گردید. سپس ماتریس عوامل داخلی و خارجی تنظیم و با بهره گیری از ماتریس داخلی و خارجی استراتژی های ورودی، نگه داری و خروجی منابع انسانی انتخاب و پیشنهاد شدند.

 

درگاه گیلاس این موفقیت را به ایشان و خانواده بزرگ روستای گیلاس تبریک می گوید و آرزوی سلامتی و طول عمر و عزت مستدام برای ایشان دارد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دیدگاه‌ برای “دکتر سید رضا ابراهیمی از پایان نامه دکتری خود دفاع کرد”