وبسایت روستای گیلاس لاریجان

بخشدار لاریجان در خصوص تکمیل آسفالت جاده چه گفت؟

ولی محمد فضلی بخشدار لاریجان

جناب آقای ولی محمد فضلی بخشدار محترم لاریجان که روز جمعه یازدهم بهمن ماه در جمع اهالی روستای گیلاس سخن می گفت، در خصوص تکمیل آسفالت راه روستای گیلاس قول مساعد داد.

آقای فضلی گفت: به دنبال بازدیدی که به همراه نماینده محترم آمل از منطقه لاریجان و از جمله پل ارتباطی روستاهای این منطقه بر روی رودخانه هراز داشتیم، اجرای آسفالت ۲۷ روستا در منطقه لاریجان به تصویب رسید و مقرر شد که هزینه های آن از محل فروش قیر توسط دولت تامین شود.

وی افزود: البته باید ببینیم که آیا اجرای آسفالت روستای گیلاس هم در لیست مزبور آمده یا نه اما اگر نیامده باشد هم ان شاالله این کار را انجام خواهیم داد؛ البته لازم است که در این خصوص اقدام عاجل صورت گیرد تا در بهار ۹۳ شاهد آغاز عملیات اجرایی آسفالت باشیم.

بخشدار لاریجان که به مناسبت دهه مبارک فجر در جمع گیلاسی ها سخن می گفت: به نکات دیگری نظیر تاثیر آخرین سرشماری صورت گرفته بر وضعیت روستا، واگذاری مراتع و زمین های روستا به تعاونی های مردمی و طرح های اقتصادی ای نظیر پرورش گل محمدی در روستا اشاره کرد.

این مراسم که با همت پایگاه مقاومت امام جعفر صادق (ع) و تعاونی عاشورای گیلاس برگزار شده بود، با استقبال قابل توجه گیلاسی ها در یک روز سرد و برفی مواجه شد.

برای دیدن گزارش تصویری این مراسم بر روی تصویر زیر کلیک کنید. (عکس و طرح: آقای محمد اسحاقی)

013

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *