وبسایت روستای گیلاس لاریجان

از سرگیری فعالیت هیئت های درس قرآن در تهران و آمل

223

در هفته گذشته به دنبال پایان یافتن تعطیلات تابستان، هیئت درس قرآن حضرت باب الحوائج ابوالفضل العباس گیلاسی های مقیم تهران با حضور جناب آقای حاج سید رضا ابراهیمی، حجت الاسلام سید علی ساداتی و سایر اهالیِ ساکن در شهر تهران در حسینیه ی واقع در این شهر برگزار شد.

جناب آقای ابراهیمی در ابتدای این جلسه اهمیت برپایی این هیئت را در حفظ انسجام و اتحاد اهالی روستا تعیین کننده دانستند و ابراز امیدواری کردندکه با حضور جناب آقای حجت الاسلام سید علی ساداتی در دور جدید، این هیئت که با تلاش بزرگان روستاهای گیلاس و کندلو در سال های پیش از انقلاب اسلامی بنیانگذاری شده است، با شکوه تر از گذشته به راه خود ادامه دهد و حاضرین در این جلسات ضمن بهره گیری از مباحث مطرح در آن، در پناه قرآن و این تشکل محفوظ بمانند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام سید علی ساداتی ضمن بیان برنامه های آینده برای اداره ی هیئت، به نظر سنجی از افراد حاضر پرداخت و از دیدگاه های مطرح شده استقبال نمود.

همچنین در روز پنج شنبه یازدهم ماه جاری، همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی ازلی، هیئت درس قرآن جوانان حضرت علی اکبر (ع) گیلاسی های مقیم آمل، ضمن برپایی مراسمی در حسینیه سید حسن ولی کار خود را از سر گرفت.

در این مراسم جناب آقای سید اصغر ابراهیمی و چند تن دیگر از جوانان روستا به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند و پس از آن فیلم تشییع پیکر شهید ازلی به نمایش درآمد و در ادامه جناب آقای فریدون اسحاقی به مداحی پرداخت.

در پایان جناب آقای جواد یزدانی ضمن بیان جایگاه شهادت در اسلام به بیان خاطراتی از ایام شهادت آن شهید والا مقام پرداخت.

32

22

12

 

چهارمین جلسه هیئت باب الحوائج گیلاسی های مقیم تهران در تاریخ ۲۹/۷/۹۲

223

 جلسه اول هیئت درس قرآن حضرت علی اکبر آمل در منزل آقای فریدون اسحاقی برگزار شد.

IMAG0582

IMAG0585

IMAG0588

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه‌ برای “از سرگیری فعالیت هیئت های درس قرآن در تهران و آمل”